HuisWeter

Foto van de woning
Foto via Funda

Op Funda sinds 15 sep 2026

St.-Jacobsstraat 271

3511BP Utrecht · Wijk C

Vraagprijs
€ 435.000
€ 5.118 per m²
Onze schatting
€ 519.780
Waarschijnlijk € 455K – € 594K
WOZ-waarde 2025
€ 480.000
+182% sinds 2014
De vraagprijs is € 435.000. Onze schatting is € 519.780, waarschijnlijk tussen € 454.610 en € 594.292.

Onder de bandbreedte. De vraagprijs ligt onder onze gemodelleerde waardeband voor dit adres. 76% van de woningen die in Utrecht in het 3e kwartaal 2026 zijn verkocht, ging voor méér dan de vraagprijs weg.

Kerngegevens

Woonoppervlakte
85 m²
Perceeloppervlakte
Onbekend
Inhoud
274 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Woonlaag
5e woonlaag
Eigen grond
Nee
Bouwjaar
1955
Dakvorm
Schuin dak
Energielabel
E
Bijdrage VvE
€ 424,80 p/m
Eigendom
Volle eigendom

Totaalscore

Sterkst: Voorzieningen & scholen, Kosten. Zwakst: Criminaliteit, Bewoners, Woning, Milieu.

Zo lees je de letters

Elk thema krijgt een score van 0 tot 100, en een letter van A tot E. Hoger is altijd beter voor de koper — op Kosten betekent een lage score dus dure maandlasten. Het totaal is het gemiddelde van de themascores, geen rangorde.

Wat ervoor spreekt· 10

  • Huisarts 151 m — Heel dichtbij · Voorzieningen & scholen
  • Supermarkt 168 m — Heel dichtbij · Voorzieningen & scholen
  • Totale maandlasten (exclusief hypotheek) € 382 — ± € 382 / maand, opgebouwd uit: OZB, rioolheffing, afvalstoffenheffing, waterschapslasten, energie, onderhoudsreservering, opstalverzekering. · Kosten
  • Opstalverzekering — € 8 / maand · Kosten
  • Onderhoudsreservering — € 108 / maand · Kosten
  • Middelbare school 460 m — Dichtbij · Voorzieningen & scholen
  • Kans op overstroming — Overstroomt niet · Milieu
  • Kinderdagverblijf 212 m — Dichtbij · Voorzieningen & scholen
  • Basisschool 328 m — Dichtbij · Voorzieningen & scholen
  • Luchtkwaliteit: fijnstof (PM10) 17,1 µg/m³ — Schone lucht · Milieu

Waar je naar moet kijken· 13

  • Verkoeling buiten bij hitte 27,3% — Hoger dan 0% van de buurten · Milieu
  • Verkoeling binnen bij hitte 30,8% — Hoger dan 1% van de buurten · Milieu
  • Tevreden met het groen 57,2% — Hoger dan 1% van de buurten · Voorzieningen & scholen
  • Misdaden per 1.000 inwoners 516,1 per 1.000 — Hoger dan 98% van de buurten · Criminaliteit
  • Ernstige geluidhinder van wegverkeer 11,5% — Hoger dan 91% van de buurten · Milieu
  • Ernstige geluidhinder van buren 7,8% — Hoger dan 90% van de buurten · Bewoners
  • Tevreden met de woning 84,0% — Hoger dan 14% van de buurten · Bewoners
  • Geluid wegverkeer (Lnight) 56 dB — Zeer rumoerig · Milieu
  • Tevreden met de woonomgeving 85,2% — Hoger dan 19% van de buurten · Bewoners
  • Bouwjaar 1955 — Wederopbouw, nog zonder isolatie-eisen · Woning
  • Geluid wegverkeer (Lden) 64 dB — Rumoerig · Milieu
  • Geluid alle bronnen (Lden) 64 dB — Rumoerig · Milieu
  • Luchtkwaliteit: stikstofdioxide (NO2) 21,2 µg/m³ — Verminderde luchtkwaliteit · Milieu

Vergelijken

Naast een ander adres.

Zet dit adres naast je huidige woning of een ander huis dat je overweegt, en zie per onderdeel wat er verschilt.

Voeg je huidige adres toe, of een ander huis dat je overweegt, om te zien wat er verschilt.

Prijs

Wat dit adres waard is.

De WOZ-waarde van de gemeente en een modelmatige schatting van de marktwaarde, met het verloop van die WOZ-waarde door de jaren heen. Een WOZ-waarde is geen marktprijs.

Geschatte marktwaarde

€ 519.780

8% boven de WOZ-waarde

Redelijke zekerheid

WOZ-waarde
€ 480.000
Peildatum
1 januari 2025
Sinds 2014
+182%
Waarschijnlijke bandbreedte
€ 454.610 – € 594.292

4 van de 5 woningen zoals deze worden binnen deze bandbreedte verkocht.

Vraagprijs

€ 435.000

Onder de bandbreedte

De vraagprijs ligt onder onze gemodelleerde waardeband voor dit adres.

De markt in Utrecht

Cijfers van NVM-makelaars over het 3e kwartaal 2026

Verkoopprijs per m²
€ 5.614/m²

Van de woningen die in Utrecht in het 3e kwartaal 2026 zijn verkocht, ging de helft weg voor meer dan € 5.614 per m² gebruiksoppervlakte wonen en de helft voor minder. Alle woningtypen samen.

Verschil vraag- en verkoopprijs
+6,1%

De uiteindelijke verkoopprijs lag in Utrecht 6,1% bóven de laatste vraagprijs. Houd daar bij je bod rekening mee.

Boven de vraagprijs verkocht
76%

76% van de woningen die in Utrecht in het 3e kwartaal 2026 zijn verkocht, ging voor méér dan de vraagprijs weg.

Verkoopprijs per m² per woningtype

Tussenwoning
€ 5.049/m²
Hoekwoning
€ 5.194/m²
2-onder-1-kap
€ 5.524/m²
Vrijstaand
€ 6.192/m²
Appartement
€ 6.135/m²

Cijfers van NVM-makelaars over bestaande koopwoningen in COROP-regio Utrecht, 3e kwartaal 2026. Een regio beslaat tientallen gemeenten, dus dit beschrijft de omgeving en niet deze straat of deze woning.

WOZ-waarde, 2014 – 2025

Van € 170.000 naar € 480.000

WOZ-waarde per peildatum
PeildatumWOZ-waarde
1 januari 2014€ 170.000
1 januari 2015€ 186.000
1 januari 2016€ 206.000
1 januari 2017€ 241.000
1 januari 2018€ 263.000
1 januari 2019€ 318.000
1 januari 2020€ 352.000
1 januari 2021€ 396.000
1 januari 2022€ 445.000
1 januari 2023€ 394.000
1 januari 2024€ 424.000
1 januari 2025€ 480.000

Woning

Het gebouw en zijn staat.

Gebruiksoppervlakte

85 m²

Neutraal

Bouwjaar

1955Wederopbouw, nog zonder isolatie-eisen

Aandachtspunt

Asbest

Bouwjaar 1955: asbest was destijds nog toegestaan in de bouw — laat dit meenemen in de bouwkundige keuring.

Loden waterleidingen

Bouwjaar 1955: in deze periode werden nog weleens loden waterleidingen toegepast — vraag de bouwkundig keurder dit te controleren.

Spouwmuurisolatie

Bouwjaar 1955: woningen uit deze periode hebben doorgaans nog geen spouwmuurisolatie — de moeite waard om na te vragen bij de keuring, ook met het oog op de energiekosten.

Betonrot (galerijflat)

Bouwjaar 1955: als dit een galerijflat betreft, kwam betonrot in galerijen en balkons uit deze bouwperiode geregeld voor — vraag hier expliciet naar bij de VvE en laat dit meenemen in de bouwkundige keuring.

Aandachtspunten bouwjaar

Voor een woning met bouwjaar 1955 zijn er 4 aandachtspunten om mee te nemen in de bouwkundige keuring: mogelijk gebruik van asbest, mogelijk loden waterleidingen, mogelijk geen spouwmuurisolatie, mogelijk betonrot (indien galerijflat).

Maandlasten

Wat wonen hier kost.

De vaste maandlasten van de woning zelf: gemeentelijke heffingen, waterschapslasten, energie, onderhoud en verzekering. Zonder hypotheek.

Totale maandlasten (exclusief hypotheek)

€ 382± € 382 / maand, opgebouwd uit: OZB, rioolheffing, afvalstoffenheffing, waterschapslasten, energie, onderhoudsreservering, opstalverzekering.

Pluspunt

Een eventuele hypotheek zit er niet in.

Onroerendezaakbelasting (OZB)

€ 37 / maand

Neutraal

Rioolheffing

€ 22 / maand

Neutraal

Afvalstoffenheffing

€ 31 / maand

Neutraal

Waterschapslasten

€ 45 / maand

Neutraal

Energie (gas en elektriciteit)

€ 130 / maand

Een gemiddelde over alle woningen in de gemeente (woningtype onbekend: geen energielabel), geen rekening: gezinsgrootte, warmtepomp of elektrische auto maken veel verschil.

Onderhoudsreservering

€ 108 / maand

Pluspunt

Opstalverzekering

€ 8 / maand

Pluspunt

Het oordeel bij waterschapslasten volgt rechtstreeks uit de WOZ-waarde; de ranking is die van de WOZ-waarde, geen apart signaal. Het oordeel bij onderhoudsreservering en opstalverzekering volgt rechtstreeks uit de oppervlakte; de ranking is die van de oppervlakte, geen apart signaal.

Bewoners

Wie er in de buurt wonen.

Bevolkingsdichtheid

9.648 / km²

×2,4
zo hoog als in Utrecht
4.018 / km²
×18
zo hoog als in Nederland
536 / km²

Omgevingsadressendichtheid

6.489 / km²

78%
hoger dan in Utrecht
3.642 / km²
×3,1
zo hoog als in Nederland
2.082 / km²

Gemiddelde huishoudensgrootte

1,4 personen

26%
lager dan in Utrecht
1,9 personen
33%
lager dan in Nederland
2,1 personen

Tevreden met de woning

84,0%

1,4 pp
lager dan in Utrecht
85,4%
4,1 pp
lager dan in Nederland
88,1%
Aandachtspunt

Schatting van het RIVM op basis van wie hier woont, geen telling.

Tevreden met de woonomgeving

85,2%

0,6 pp
vergelijkbaar met Utrecht
84,6%
1,7 pp
lager dan in Nederland
86,9%
Aandachtspunt

Schatting van het RIVM op basis van wie hier woont, geen telling.

Ernstige geluidhinder van buren

7,8%

1,6 pp
hoger dan in Utrecht
6,2%
2,3 pp
hoger dan in Nederland
5,5%
Aandachtspunt

6,5% slaapt er slecht door (Utrecht 4,7%, Nederland 3,6%) · Schatting van het RIVM op basis van wie hier woont, geen telling.

Wie er wonen

Wijk C · 1.340 inwoners

editie 2026

Inwoners per leeftijdsgroep

Huishoudens

Gemiddelde huishoudensgrootte: 1,4

Burgerlijke staat

Telt alle inwoners, kinderen meegerekend; kinderen vallen onder ongehuwd.

Opleidingsniveau van inwoners van 15 tot 75 jaar

Leerlingen en studenten

Inwoners naar herkomstland

Inwoners naar herkomstland

Inwoners naar herkomstland
Herkomstland2026Verschil
Nederland58,4% (785)−1,1 pp
Buiten Europa24,2% (325)+0,8 pp
Europa (exclusief Nederland)17,5% (235)+0,4 pp

De reeks begint in 2023: CBS is toen overgestapt op de indeling naar herkomstland. De cijfers van daarvoor gebruiken een andere indeling en zijn er niet mee te vergelijken.

Cijfers van CBS Kerncijfers Wijken en Buurten voor de buurt Wijk C (1.340 inwoners). Percentages zijn berekend over de som van de getoonde categorieën, niet over het totale inwonertal: CBS rondt elk aantal af op een veelvoud van vijf, waardoor die twee niet gelijk hoeven te zijn. Niet elk onderdeel komt uit dezelfde editie; bij elk onderdeel staat uit welke editie het komt. Een gepubliceerde 0 betekent 0, 1 of 2 inwoners, niet 'geen'. Alle cijfers beschrijven de buurt als geheel, niet een straat, een huishouden of een persoon. Gelezen edities: 2021, 2022, 2023, 2024, 2025, 2026.

Bron: CBS Kerncijfers wijken en buurten (KWB), edities 2021-2026

Criminaliteit

Wat er in het gebied wordt geregistreerd.

Misdaden per 1.000 inwoners

Wijk C · 2025

516,1per 1.000 inwoners

+59% geregistreerde misdrijven sinds 2019

Hoger dan 98% van de buurten in Nederland (mediaan 27,1)

607% hoger dan Utrecht als geheel (73,0)

  • Diefstal en inbraak 256,2
  • Vernieling en openbare orde 102,9
  • Verkeer 65,0
  • +4 meer
Aandachtspunt

Misdrijven worden geteld waar ze zijn gepleegd, niet waar de betrokkenen wonen: een buurt met winkels, uitgaansgelegenheden of een station telt ook misdrijven tegen niet-bewoners mee. Vier soorten misdrijven (waaronder zedenmisdrijven) publiceert CBS op buurtniveau niet; die zitten in het totaal en in de categorie 'overige en niet-gepubliceerde misdrijven', maar zijn niet apart zichtbaar.

Geregistreerde misdrijven per 1.000 inwoners per jaar

Wijk C, 2019–2025

Aantal geregistreerde misdrijven per 1.000 inwoners per jaar in Wijk C (2019–2025)324,8275,2313,9383,2456,2416,8516,12019202020212022202320242025
Aantal geregistreerde misdrijven per 1.000 inwoners per jaar in Wijk C
JaarPer 1.000 inwonersAantal misdrijven
2019324,8445
2020275,2377
2021313,9430
2022383,2525
2023456,2625
2024416,8571
2025516,1707

Misdaden per 1.000 inwoners

Wijk C, 2025

Geregistreerde misdrijven per delictsoort in Wijk C, per 1.000 inwoners en in aantalDiefstal en inbraak351 misdrijven44,3256,2Vernieling en openbare orde141 misdrijven7,4102,9Geweld en bedreiging62 misdrijven5,445,3Oplichting en fraude14 misdrijven4,710,2Verkeer89 misdrijven8,565,0Milieu2 misdrijven0,21,5Overige en niet-gepubliceerde misdrijven48 misdrijven2,635,0
Hoger dan UtrechtWijk CGemeente Utrecht (gemiddelde)
Geregistreerde misdrijven per delictsoort in Wijk C, per 1.000 inwoners en in aantal
DelictsoortPer 1.000AantalGemeente Utrecht, per 1.000
Diefstal en inbraak256,235144,3
Vernieling en openbare orde102,91417,4
Geweld en bedreiging45,3625,4
Oplichting en fraude10,2144,7
Verkeer65,0898,5
Milieu1,520,2
Overige en niet-gepubliceerde misdrijven35,0482,6

Woninginbraken

2,4per 1.000 woningen per jaar

6 woninginbraken in 2023–2025

Hoger dan 55% van de buurten in Nederland (mediaan 2,0)

23% lager dan Utrecht als geheel (3,0)

Buurt Wijk C (niet de straat of het adres), CBS/Politie 47018NED. De trend toont het aantal geregistreerde misdrijven per 1.000 inwoners per jaar over de laatste 7 gepubliceerde jaren. Alle jaren zijn gedeeld door hetzelfde inwonertal (1.370), omdat voor eerdere jaren geen bijbehorend inwonertal beschikbaar is: de lijn laat dus zien hoe de geregistreerde misdaad zich ontwikkelde, niet hoe de misdaad per inwoner zich ontwikkelde. De verdeling naar soort misdrijf betreft 2025, gedeeld door 1.370 inwoners, keer 1.000. De categorie 'overige en niet-gepubliceerde misdrijven' is berekend als het gepubliceerde totaal min de opgetelde categorieen, zodat de balken samen precies op het totaal uitkomen. Het vergelijkingscijfer is gemeente Utrecht als geheel in hetzelfde jaar, uit dezelfde tabel en met dezelfde indeling naar soort misdrijf, gedeeld door 376.757 inwoners.

Bron: CBS/Politie: Geregistreerde misdrijven; soort misdrijf, wijk, buurt (47018NED)

Gezondheid

Hoe gezond de bewoners zich voelen.

Hoe de volwassenen in deze buurt hun gezondheid en hun leven ervaren, volgens de Gezondheidsmonitor van het RIVM. Schattingen voor de buurt als geheel, zonder score en niet meegeteld in het eindcijfer.

Goed ervaren gezondheid

74,9%

1,2 pp
lager dan in Utrecht
76,1%
2,1 pp
hoger dan in Nederland
72,8%
18–64 jaar
79,0%
0,6 pp vergelijkbaar met Utrecht 78,4%
65+ jaar
52,8%
8,2 pp lager dan in Utrecht 61,0%

Schatting van het RIVM op basis van wie hier woont, geen telling.

Langdurige aandoening

30,8%

0,2 pp
vergelijkbaar met Utrecht
30,6%
4,1 pp
lager dan in Nederland
34,9%
18–64 jaar
26,4%
1,2 pp lager dan in Utrecht 27,6%
65+ jaar
54,0%
3,3 pp hoger dan in Utrecht 50,7%

Schatting van het RIVM op basis van wie hier woont, geen telling.

Eenzaam

50,0%

2,8 pp
hoger dan in Utrecht
47,2%
2,8 pp
hoger dan in Nederland
47,2%
18–64 jaar
49,0%
2,2 pp hoger dan in Utrecht 46,8%
65+ jaar
55,7%
5,9 pp hoger dan in Utrecht 49,8%

Schatting van het RIVM op basis van wie hier woont, geen telling.

Sterk eenzaam

14,4%

0,2 pp
vergelijkbaar met Utrecht
14,2%
0,8 pp
vergelijkbaar met Nederland
13,6%
18–64 jaar
14,5%
0,0 pp vergelijkbaar met Utrecht 14,5%
65+ jaar
13,9%
1,9 pp hoger dan in Utrecht 12,0%

Schatting van het RIVM op basis van wie hier woont, geen telling.

Krijgt steun van anderen

93,1%

0,0 pp
vergelijkbaar met Utrecht
93,1%
0,2 pp
vergelijkbaar met Nederland
92,9%
18–64 jaar
93,6%
0,4 pp vergelijkbaar met Utrecht 93,2%
65+ jaar
90,8%
1,8 pp lager dan in Utrecht 92,6%

Schatting van het RIVM op basis van wie hier woont, geen telling.

Regie over het eigen leven

88,7%

0,0 pp
vergelijkbaar met Utrecht
88,7%
1,1 pp
hoger dan in Nederland
87,6%
18–64 jaar
89,8%
0,4 pp vergelijkbaar met Utrecht 89,4%
65+ jaar
82,7%
1,2 pp lager dan in Utrecht 83,9%

Schatting van het RIVM op basis van wie hier woont, geen telling.

Moeite met rondkomen

23,1%

4,7 pp
hoger dan in Utrecht
18,4%
7,8 pp
hoger dan in Nederland
15,3%
18–64 jaar
24,2%
4,6 pp hoger dan in Utrecht 19,6%
65+ jaar
17,4%
7,0 pp hoger dan in Utrecht 10,4%

Schatting van het RIVM op basis van wie hier woont, geen telling.

Mantelzorger

8,4%

1,9 pp
lager dan in Utrecht
10,3%
5,3 pp
lager dan in Nederland
13,7%
18–64 jaar
7,5%
2,1 pp lager dan in Utrecht 9,6%
65+ jaar
13,2%
2,2 pp lager dan in Utrecht 15,4%

Schatting van het RIVM op basis van wie hier woont, geen telling.

Vrijwilligerswerk

18,6%

3,9 pp
lager dan in Utrecht
22,5%
6,1 pp
lager dan in Nederland
24,7%
18–64 jaar
17,9%
3,8 pp lager dan in Utrecht 21,7%
65+ jaar
22,5%
5,3 pp lager dan in Utrecht 27,8%

Schatting van het RIVM op basis van wie hier woont, geen telling.

Voorzieningen & scholen

Winkels, zorg en scholen dichtbij.

Hoe ver het is naar de dichtstbijzijnde supermarkt, huisarts, school en kinderdagverblijf, en hoeveel er vlakbij liggen. Hemelsbreed gemeten vanaf dit adres, volgens OpenStreetMap.

Langere balk = gunstiger dan elders in Nederland

Supermarkt

Albert Heijn

7 binnen 500 m

168 m

Huisarts

Huisartsenpraktijk Weerdsingel

2 binnen 500 m

151 m

School

Basisschool

328 m

KBS De Pijlstaart

2 binnen 500 m

Middelbare school

460 m

Waldorf Utrecht voor Atheneum Havo Mavo

1 binnen 500 m

53 basisscholen en 21 middelbare scholen binnen 3 km — hemelsbreed

Kinderdagverblijf

Kindcentrum LEF

6 binnen 500 m

212 m

Speeltuin

9 binnen 500 m

geen oordeel

105 m

Treinstation

Utrecht Centraal

0 binnen 500 m

1 binnen 1 km

geen oordeel

758 m

Tram- of metrohalte

CS Centrumzijde

0 binnen 500 m

2 binnen 1 km

geen oordeel

727 m

Bushalte

Sint Jacobsstraat

7 binnen 500 m

geen oordeel

132 m

Tevreden met het groen

57,2%

21,6 pp
lager dan in Utrecht
78,8%
26,9 pp
lager dan in Nederland
84,1%
Aandachtspunt

Schatting van het RIVM op basis van wie hier woont, geen telling.

Het oordeel bij supermarkt, huisarts, basisschool, middelbare school en kinderdagverblijf vergelijkt de afstand vanaf dit adres met de gemiddelde afstand over de weg in alle Nederlandse buurten (CBS 2025; middelbare school: 2024). De hemelsbrede afstand is daarvoor omgerekend naar een afstand over de weg. Bij speeltuin, treinstation, tram- of metrohalte en bushalte staat geen oordeel: daarvoor wordt geen landelijke vergelijking gebruikt.

Voorzieningen binnen 3 km

Boodschappen

Zorg

Kinderen & onderwijs

Vervoer

Sport & groen

Eten & uitgaan

Diensten

Geteld wat in OpenStreetMap is ingetekend; een 0 kan ook betekenen dat niemand het heeft ingetekend. Scholen uit het DUO-register, kinderopvang uit het LRK. Bron: OpenStreetMap (extract 2026-09-13), DUO, LRK

Milieu

Waar dit adres kwetsbaar is.

Geluid wegverkeer (Lden)

Rumoerig (64 dB)

Aandachtspunt

Geluid alle bronnen (Lden)

Rumoerig (64 dB)

Aandachtspunt

Geluid wegverkeer (Lnight)

Zeer rumoerig (56 dB)

Aandachtspunt

Ernstige geluidhinder van wegverkeer

11,5%

2,3 pp
hoger dan in Utrecht
9,2%
4,2 pp
hoger dan in Nederland
7,3%
Aandachtspunt

5,4% slaapt er slecht door (Utrecht 4,4%, Nederland 3,4%) · Schatting van het RIVM op basis van wie hier woont, geen telling.

Ernstige geluidhinder van treinen

0,8%

0,6 pp
vergelijkbaar met Utrecht
1,4%
0,2 pp
vergelijkbaar met Nederland
1,0%

0,4% slaapt er slecht door (Utrecht 0,7%, Nederland 0,5%) · Schatting van het RIVM op basis van wie hier woont, geen telling.

Ernstige geluidhinder van vliegtuigen

1,7%

0,4 pp
vergelijkbaar met Utrecht
2,1%
1,7 pp
lager dan in Nederland
3,4%
Neutraal

0,7% slaapt er slecht door (Utrecht 0,9%, Nederland 1,5%) · Schatting van het RIVM op basis van wie hier woont, geen telling.

Ernstige geluidhinder van windturbines

0,4%

0,0 pp
vergelijkbaar met Utrecht
0,4%
0,2 pp
vergelijkbaar met Nederland
0,6%

Schatting van het RIVM op basis van wie hier woont, geen telling.

Luchtkwaliteit: stikstofdioxide (NO2)

Verminderde luchtkwaliteit (21,2 µg/m³)

Aandachtspunt

Luchtkwaliteit: fijnstof (PM10)

Schone lucht (17,1 µg/m³)

Pluspunt

Luchtkwaliteit: fijnstof (PM2,5)

Gemiddelde luchtkwaliteit (10,1 µg/m³)

Neutraal

Kans op overstroming

Overstroomt niet (Overstroomt niet)

Pluspunt

Verkoeling binnen bij hitte

30,8%

10,3 pp
lager dan in Utrecht
41,1%
26,5 pp
lager dan in Nederland
57,3%
Aandachtspunt

Schatting van het RIVM op basis van wie hier woont, geen telling.

Verkoeling buiten bij hitte

27,3%

12,3 pp
lager dan in Utrecht
39,6%
29,1 pp
lager dan in Nederland
56,4%
Aandachtspunt

Schatting van het RIVM op basis van wie hier woont, geen telling.

Bodemdaling

Weinig tot geen bodembeweging (−0,9 mm/jaar)

Aandachtspunt houten paalfundering

Bouwjaar 1955, in stedelijk gebied waar de landelijke bodemkaart geen betrouwbare indeling kan maken (mogelijk kwetsbaar): woningen van voor 1970 hebben soms een houten paalfundering. Check of de gemeente een eigen, preciezere funderingskaart publiceert, en laat de fundering meenemen in een bouwkundige keuring. Als vervanging van de fundering nodig blijkt, ligt de indicatieve kostenbandbreedte doorgaans tussen de € 60.000 en € 120.000 per woning (afhankelijk van omvang en hersteltechniek) — dit is GEEN kostenraming voor deze specifieke woning.

Bouwplannen

Wat er in de buurt gebouwd wordt.

Aanvragen, besluiten en meldingen over bouwen, slopen en kappen rond dit adres.

Bouwactiviteit in de buurt

209vergunningen en meldingen gepubliceerd binnen 500 m, afgelopen 6 maanden
  • 158 bouwactiviteit
  • 11 verhuur en horeca
  • 40 zonder omschrijving

Open de kaart hieronder om te zien waar. Die opent in een pop-upvenster.

De 209 bekendmakingen binnen 500 meter van dit adres komen uit officielebekendmakingen.nl (KOOP) en zijn dezelfde meldingen als in de rij 'recente meldingen' hierboven. Bij 40 ervan vermeldt de gemeente alleen de vergunningsoort en het adres, niet wat er gebeurt.

Bron: Rijksoverheid: Officiele bekendmakingen (repository.overheid.nl/sru)

Bronnen

Waar dit rapport vandaan komt.