HuisWeter

Foto van de woning
Foto via Funda

Op Funda sinds 2 sep 2026

Achter St.-Pieter 4

3512HS Utrecht · Domplein, Neude, Janskerkhof

Vraagprijs
€ 995.000
€ 5.785 per m²
Onze schatting
€ 916.112
Waarschijnlijk € 796K – € 1,05 mln.
WOZ-waarde 2025
€ 846.000
+3% sinds 2014
De vraagprijs is € 995.000. Onze schatting is € 916.112, waarschijnlijk tussen € 796.409 en € 1.053.808.

Binnen de bandbreedte. De vraagprijs valt binnen onze gemodelleerde waardeband voor dit adres. 76% van de woningen die in Utrecht in het 3e kwartaal 2026 zijn verkocht, ging voor méér dan de vraagprijs weg.

Kerngegevens

Woonoppervlakte
172 m²
Perceeloppervlakte
Onbekend
Inhoud
691 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Eigen grond
Nee
Bouwjaar
1450
Dakvorm
Schuin dak
Energielabel
D
Eigendom
Zie akte

Totaalscore

Sterkst: Voorzieningen & scholen. Zwakst: Criminaliteit, Bewoners, Kosten.

Zo lees je de letters

Elk thema krijgt een score van 0 tot 100, en een letter van A tot E. Hoger is altijd beter voor de koper — op Kosten betekent een lage score dus dure maandlasten. Het totaal is het gemiddelde van de themascores, geen rangorde.

Wat ervoor spreekt· 10

  • Huisarts 153 m — Heel dichtbij · Voorzieningen & scholen
  • Middelbare school 237 m — Heel dichtbij · Voorzieningen & scholen
  • Basisschool 205 m — Dichtbij · Voorzieningen & scholen
  • Supermarkt 244 m — Dichtbij · Voorzieningen & scholen
  • Kans op overstroming — Overstroomt niet · Milieu
  • Gebruiksoppervlakte 180 m² — Hoog · Woning
  • Kinderdagverblijf 254 m — Dichtbij · Voorzieningen & scholen
  • Luchtkwaliteit: fijnstof (PM10) 16,8 µg/m³ — Schone lucht · Milieu
  • Luchtkwaliteit: fijnstof (PM2,5) 10,0 µg/m³ — Schone lucht · Milieu
  • Luchtkwaliteit: stikstofdioxide (NO2) 18,6 µg/m³ — Schone lucht · Milieu

Waar je naar moet kijken· 15

  • Verkoeling binnen bij hitte 27,9% — Hoger dan 0% van de buurten · Milieu
  • Verkoeling buiten bij hitte 28,1% — Hoger dan 0% van de buurten · Milieu
  • Tevreden met het groen 55,2% — Hoger dan 1% van de buurten · Voorzieningen & scholen
  • Onderhoudsreservering — € 230 / maand · Kosten
  • Opstalverzekering — € 16 / maand · Kosten
  • Misdaden per 1.000 inwoners 368,6 per 1.000 — Hoger dan 97% van de buurten · Criminaliteit
  • Waterschapslasten — € 56 / maand · Kosten
  • Onroerendezaakbelasting (OZB) — € 65 / maand · Kosten
  • Bouwjaar 1450 — Vooroorlogs, gebouwd zonder isolatie-eisen · Woning
  • Tevreden met de woning 83,4% — Hoger dan 12% van de buurten · Bewoners
  • Ernstige geluidhinder van buren 7,4% — Hoger dan 87% van de buurten · Bewoners
  • Tevreden met de woonomgeving 86,8% — Hoger dan 24% van de buurten · Bewoners
  • Geluid wegverkeer (Lden) 58 dB — Rumoerig · Milieu
  • Geluid alle bronnen (Lden) 58 dB — Rumoerig · Milieu
  • Energielabel D — Matig energiezuinig · Woning

Vergelijken

Naast een ander adres.

Zet dit adres naast je huidige woning of een ander huis dat je overweegt, en zie per onderdeel wat er verschilt.

Voeg je huidige adres toe, of een ander huis dat je overweegt, om te zien wat er verschilt.

Prijs

Wat dit adres waard is.

De WOZ-waarde van de gemeente en een modelmatige schatting van de marktwaarde, met het verloop van die WOZ-waarde door de jaren heen. Een WOZ-waarde is geen marktprijs.

Geschatte marktwaarde

€ 916.112

8% boven de WOZ-waarde

Redelijke zekerheid

WOZ-waarde
€ 846.000
Peildatum
1 januari 2025
Sinds 2014
+3%
Waarschijnlijke bandbreedte
€ 796.409 – € 1.053.808

4 van de 5 woningen zoals deze worden binnen deze bandbreedte verkocht.

Vraagprijs

€ 995.000

Binnen de bandbreedte

De vraagprijs valt binnen onze gemodelleerde waardeband voor dit adres.

De markt in Utrecht

Cijfers van NVM-makelaars over het 3e kwartaal 2026

Verkoopprijs per m²
€ 5.614/m²

Van de woningen die in Utrecht in het 3e kwartaal 2026 zijn verkocht, ging de helft weg voor meer dan € 5.614 per m² gebruiksoppervlakte wonen en de helft voor minder. Alle woningtypen samen.

Verschil vraag- en verkoopprijs
+6,1%

De uiteindelijke verkoopprijs lag in Utrecht 6,1% bóven de laatste vraagprijs. Houd daar bij je bod rekening mee.

Boven de vraagprijs verkocht
76%

76% van de woningen die in Utrecht in het 3e kwartaal 2026 zijn verkocht, ging voor méér dan de vraagprijs weg.

Verkoopprijs per m² per woningtype

Tussenwoning
€ 5.049/m²
Hoekwoning
€ 5.194/m²
2-onder-1-kap
€ 5.524/m²
Vrijstaand
€ 6.192/m²
Appartement
€ 6.135/m²

Cijfers van NVM-makelaars over bestaande koopwoningen in COROP-regio Utrecht, 3e kwartaal 2026. Een regio beslaat tientallen gemeenten, dus dit beschrijft de omgeving en niet deze straat of deze woning.

WOZ-waarde, 2014 – 2025

Van € 820.000 naar € 846.000

WOZ-waarde per peildatum
PeildatumWOZ-waarde
1 januari 2014€ 820.000
1 januari 2015€ 825.000
1 januari 2016€ 933.000
1 januari 2017€ 1.046.000
1 januari 2018€ 1.110.000
1 januari 2019€ 1.181.000
1 januari 2020€ 553.000
1 januari 2021€ 601.000
1 januari 2022€ 680.000
1 januari 2023€ 727.000
1 januari 2024€ 738.000
1 januari 2025€ 846.000

Woning

Het gebouw en zijn staat.

Gebruiksoppervlakte

Pluspunt

180 m²

Bouwjaar

Aandachtspunt

1450Vooroorlogs, gebouwd zonder isolatie-eisen

Asbest

Bouwjaar 1450: asbest was destijds nog toegestaan in de bouw — laat dit meenemen in de bouwkundige keuring.

Loden waterleidingen

Bouwjaar 1450: in deze periode werden nog weleens loden waterleidingen toegepast — vraag de bouwkundig keurder dit te controleren.

Spouwmuurisolatie

Bouwjaar 1450: woningen uit deze periode hebben doorgaans nog geen spouwmuurisolatie — de moeite waard om na te vragen bij de keuring, ook met het oog op de energiekosten.

Aandachtspunten bouwjaar

Voor een woning met bouwjaar 1450 zijn er 3 aandachtspunten om mee te nemen in de bouwkundige keuring: mogelijk gebruik van asbest, mogelijk loden waterleidingen, mogelijk geen spouwmuurisolatie.

Energielabel

Aandachtspunt

Matig energiezuinig (D)

Geldigheid energielabel

Dit energielabel is geldig tot 23 april 2036.

Maandlasten

Wat wonen hier kost.

De vaste maandlasten van de woning zelf: gemeentelijke heffingen, waterschapslasten, energie, onderhoud en verzekering. Zonder hypotheek.

Totale maandlasten (exclusief hypotheek)

Neutraal

€ 524± € 524 / maand, opgebouwd uit: OZB, rioolheffing, afvalstoffenheffing, waterschapslasten, energie, onderhoudsreservering, opstalverzekering.

Een eventuele hypotheek zit er niet in.

Onroerendezaakbelasting (OZB)

Aandachtspunt

€ 65 / maand

Rioolheffing

Neutraal

€ 22 / maand

Afvalstoffenheffing

Neutraal

€ 31 / maand

Waterschapslasten

Aandachtspunt

€ 56 / maand

Energie (gas en elektriciteit)

€ 104 / maand

Een gemiddelde voor dit woningtype, geen rekening: gezinsgrootte, warmtepomp of elektrische auto maken veel verschil.

Onderhoudsreservering

Aandachtspunt

€ 230 / maand

Opstalverzekering

Aandachtspunt

€ 16 / maand

Het oordeel bij waterschapslasten volgt rechtstreeks uit de WOZ-waarde; de ranking is die van de WOZ-waarde, geen apart signaal. Het oordeel bij onderhoudsreservering en opstalverzekering volgt rechtstreeks uit de oppervlakte; de ranking is die van de oppervlakte, geen apart signaal.

Bewoners

Wie er in de buurt wonen.

Bevolkingsdichtheid

10.261 / km²

×2,6
zo hoog als in Utrecht
4.018 / km²
×19
zo hoog als in Nederland
536 / km²

Omgevingsadressendichtheid

6.409 / km²

76%
hoger dan in Utrecht
3.642 / km²
×3,1
zo hoog als in Nederland
2.082 / km²

Gemiddelde huishoudensgrootte

1,3 personen

32%
lager dan in Utrecht
1,9 personen
38%
lager dan in Nederland
2,1 personen

Tevreden met de woning

Aandachtspunt

83,4%

2,0 pp
lager dan in Utrecht
85,4%
4,7 pp
lager dan in Nederland
88,1%

Schatting van het RIVM op basis van wie hier woont, geen telling.

Tevreden met de woonomgeving

Aandachtspunt

86,8%

2,2 pp
hoger dan in Utrecht
84,6%
0,1 pp
vergelijkbaar met Nederland
86,9%

Schatting van het RIVM op basis van wie hier woont, geen telling.

Ernstige geluidhinder van buren

Aandachtspunt

7,4%

1,2 pp
hoger dan in Utrecht
6,2%
1,9 pp
hoger dan in Nederland
5,5%

6,2% slaapt er slecht door (Utrecht 4,7%, Nederland 3,6%) · Schatting van het RIVM op basis van wie hier woont, geen telling.

Krijgt steun van anderen

95,6%

2,5 pp
hoger dan in Utrecht
93,1%
2,7 pp
hoger dan in Nederland
92,9%
18–64 jaar
95,7%
2,5 pp hoger dan in Utrecht 93,2%
65+ jaar
94,6%
2,0 pp hoger dan in Utrecht 92,6%

Schatting van het RIVM op basis van wie hier woont, geen telling.

Moeite met rondkomen

23,3%

4,9 pp
hoger dan in Utrecht
18,4%
8,0 pp
hoger dan in Nederland
15,3%
18–64 jaar
24,7%
5,1 pp hoger dan in Utrecht 19,6%
65+ jaar
7,4%
3,0 pp lager dan in Utrecht 10,4%

Schatting van het RIVM op basis van wie hier woont, geen telling.

Mantelzorger

6,3%

4,0 pp
lager dan in Utrecht
10,3%
7,4 pp
lager dan in Nederland
13,7%
18–64 jaar
5,6%
4,0 pp lager dan in Utrecht 9,6%
65+ jaar
15,1%
0,3 pp vergelijkbaar met Utrecht 15,4%

Schatting van het RIVM op basis van wie hier woont, geen telling.

Vrijwilligerswerk

22,5%

0,0 pp
vergelijkbaar met Utrecht
22,5%
2,2 pp
lager dan in Nederland
24,7%
18–64 jaar
21,4%
0,3 pp vergelijkbaar met Utrecht 21,7%
65+ jaar
34,1%
6,3 pp hoger dan in Utrecht 27,8%

Schatting van het RIVM op basis van wie hier woont, geen telling.

Wie er wonen

Domplein, Neude, Janskerkhof · 2.470 inwoners

editie 2026

Inwoners per leeftijdsgroep

Huishoudens

Gemiddelde huishoudensgrootte: 1,3

Burgerlijke staat

Telt alle inwoners, kinderen meegerekend; kinderen vallen onder ongehuwd.

Opleidingsniveau van inwoners van 15 tot 75 jaar

Leerlingen en studenten

Inwoners naar herkomstland

Inwoners naar herkomstland

Inwoners naar herkomstland
Herkomstland2026Verschil
Nederland64,6% (1.590)+0,6 pp
Buiten Europa18,5% (455)+0,9 pp
Europa (exclusief Nederland)16,9% (415)−1,5 pp

De reeks begint in 2023: CBS is toen overgestapt op de indeling naar herkomstland. De cijfers van daarvoor gebruiken een andere indeling en zijn er niet mee te vergelijken.

Cijfers van CBS Kerncijfers Wijken en Buurten voor de buurt Domplein, Neude, Janskerkhof (2.470 inwoners). Percentages zijn berekend over de som van de getoonde categorieën, niet over het totale inwonertal: CBS rondt elk aantal af op een veelvoud van vijf, waardoor die twee niet gelijk hoeven te zijn. Niet elk onderdeel komt uit dezelfde editie; bij elk onderdeel staat uit welke editie het komt. Een gepubliceerde 0 betekent 0, 1 of 2 inwoners, niet 'geen'. Alle cijfers beschrijven de buurt als geheel, niet een straat, een huishouden of een persoon. Gelezen edities: 2021, 2022, 2023, 2024, 2025, 2026.

Bron: CBS Kerncijfers wijken en buurten (KWB), edities 2021-2026

Criminaliteit

Wat er in het gebied wordt geregistreerd.

Misdaden per 1.000 inwoners

Aandachtspunt

Domplein, Neude, Janskerkhof · 2025

368,6per 1.000 inwoners

+28% geregistreerde misdrijven sinds 2019

Hoger dan 97% van de buurten in Nederland (mediaan 27,1)

405% hoger dan Utrecht als geheel (73,0)

  • Diefstal en inbraak 269,6
  • Geweld en bedreiging 36,6
  • Vernieling en openbare orde 25,4
  • +4 meer

Misdrijven worden geteld waar ze zijn gepleegd, niet waar de betrokkenen wonen: een buurt met winkels, uitgaansgelegenheden of een station telt ook misdrijven tegen niet-bewoners mee. Vier soorten misdrijven (waaronder zedenmisdrijven) publiceert CBS op buurtniveau niet; die zitten in het totaal en in de categorie 'overige en niet-gepubliceerde misdrijven', maar zijn niet apart zichtbaar.

Geregistreerde misdrijven per 1.000 inwoners per jaar

Domplein, Neude, Janskerkhof, 2019–2025

Aantal geregistreerde misdrijven per 1.000 inwoners per jaar in Domplein, Neude, Janskerkhof (2019–2025)287,5179,3201,2313,3380,9327,2368,62019202020212022202320242025
Aantal geregistreerde misdrijven per 1.000 inwoners per jaar in Domplein, Neude, Janskerkhof
JaarPer 1.000 inwonersAantal misdrijven
2019287,5723
2020179,3451
2021201,2506
2022313,3788
2023380,9958
2024327,2823
2025368,6927

Misdaden per 1.000 inwoners

Domplein, Neude, Janskerkhof, 2025

Geregistreerde misdrijven per delictsoort in Domplein, Neude, Janskerkhof, per 1.000 inwoners en in aantalDiefstal en inbraak678 misdrijven44,3269,6Vernieling en openbare orde64 misdrijven7,425,4Geweld en bedreiging92 misdrijven5,436,6Oplichting en fraude29 misdrijven4,711,5Verkeer27 misdrijven8,510,7Milieu1 misdrijf0,20,4Overige en niet-gepubliceerde misdrijven36 misdrijven2,614,3
Hoger dan UtrechtVergelijkbaar met Utrecht, of minder dan 10 misdrijvenGemeente Utrecht (gemiddelde)
Geregistreerde misdrijven per delictsoort in Domplein, Neude, Janskerkhof, per 1.000 inwoners en in aantal
DelictsoortPer 1.000AantalGemeente Utrecht, per 1.000
Diefstal en inbraak269,667844,3
Vernieling en openbare orde25,4647,4
Geweld en bedreiging36,6925,4
Oplichting en fraude11,5294,7
Verkeer10,7278,5
Milieu0,410,2
Overige en niet-gepubliceerde misdrijven14,3362,6

Woninginbraken

2,7per 1.000 woningen per jaar

11 woninginbraken in 2023–2025

Hoger dan 62% van de buurten in Nederland (mediaan 2,0)

10% lager dan Utrecht als geheel (3,0)

Buurt Domplein, Neude, Janskerkhof (niet de straat of het adres), CBS/Politie 47018NED. De trend toont het aantal geregistreerde misdrijven per 1.000 inwoners per jaar over de laatste 7 gepubliceerde jaren. Alle jaren zijn gedeeld door hetzelfde inwonertal (2.515), omdat voor eerdere jaren geen bijbehorend inwonertal beschikbaar is: de lijn laat dus zien hoe de geregistreerde misdaad zich ontwikkelde, niet hoe de misdaad per inwoner zich ontwikkelde. De verdeling naar soort misdrijf betreft 2025, gedeeld door 2.515 inwoners, keer 1.000. De categorie 'overige en niet-gepubliceerde misdrijven' is berekend als het gepubliceerde totaal min de opgetelde categorieen, zodat de balken samen precies op het totaal uitkomen. Het vergelijkingscijfer is gemeente Utrecht als geheel in hetzelfde jaar, uit dezelfde tabel en met dezelfde indeling naar soort misdrijf, gedeeld door 376.757 inwoners.

Bron: CBS/Politie: Geregistreerde misdrijven; soort misdrijf, wijk, buurt (47018NED)

Gezondheid

Hoe gezond de bewoners zich voelen.

Hoe de volwassenen in deze buurt hun gezondheid en hun leven ervaren, volgens de Gezondheidsmonitor van het RIVM, en hoe ver de dichtstbijzijnde huisarts, apotheek, tandarts, fysiotherapeut en het dichtstbijzijnde ziekenhuis van dit adres liggen. Zonder score en niet meegeteld in het eindcijfer.

Goed ervaren gezondheid

84,0%

7,9 pp
hoger dan in Utrecht
76,1%
11,2 pp
hoger dan in Nederland
72,8%
18–64 jaar
85,1%
6,7 pp hoger dan in Utrecht 78,4%
65+ jaar
72,5%
11,5 pp hoger dan in Utrecht 61,0%

Schatting van het RIVM op basis van wie hier woont, geen telling.

Langdurige aandoening

22,5%

8,1 pp
lager dan in Utrecht
30,6%
12,4 pp
lager dan in Nederland
34,9%
18–64 jaar
20,5%
7,1 pp lager dan in Utrecht 27,6%
65+ jaar
45,4%
5,3 pp lager dan in Utrecht 50,7%

Schatting van het RIVM op basis van wie hier woont, geen telling.

Rookt

27,4%

8,5 pp
hoger dan in Utrecht
18,9%
10,2 pp
hoger dan in Nederland
17,2%
18–64 jaar
28,8%
8,7 pp hoger dan in Utrecht 20,1%
65+ jaar
11,7%
0,5 pp vergelijkbaar met Utrecht 11,2%

Schatting van het RIVM op basis van wie hier woont, geen telling.

Overmatig alcoholgebruik

14,3%

8,0 pp
hoger dan in Utrecht
6,3%
8,5 pp
hoger dan in Nederland
5,8%
18–64 jaar
14,4%
8,3 pp hoger dan in Utrecht 6,1%
65+ jaar
13,4%
5,8 pp hoger dan in Utrecht 7,6%

Schatting van het RIVM op basis van wie hier woont, geen telling.

Overgewicht

24,2%

15,1 pp
lager dan in Utrecht
39,3%
27,4 pp
lager dan in Nederland
51,6%
18–64 jaar
22,9%
14,3 pp lager dan in Utrecht 37,2%
65+ jaar
38,3%
15,0 pp lager dan in Utrecht 53,3%

Schatting van het RIVM op basis van wie hier woont, geen telling.

Angst- of depressiegevoelens

56,3%

2,9 pp
hoger dan in Utrecht
53,4%
9,0 pp
hoger dan in Nederland
47,3%
18–64 jaar
58,3%
3,3 pp hoger dan in Utrecht 55,0%
65+ jaar
35,1%
8,0 pp lager dan in Utrecht 43,1%

Schatting van het RIVM op basis van wie hier woont, geen telling.

Voldoet aan beweegrichtlijn

68,3%

11,6 pp
hoger dan in Utrecht
56,7%
20,0 pp
hoger dan in Nederland
48,3%
18–64 jaar
69,8%
10,7 pp hoger dan in Utrecht 59,1%
65+ jaar
50,6%
10,0 pp hoger dan in Utrecht 40,6%

Schatting van het RIVM op basis van wie hier woont, geen telling.

Eenzaam

39,4%

7,8 pp
lager dan in Utrecht
47,2%
7,8 pp
lager dan in Nederland
47,2%
18–64 jaar
39,5%
7,3 pp lager dan in Utrecht 46,8%
65+ jaar
37,9%
11,9 pp lager dan in Utrecht 49,8%

Schatting van het RIVM op basis van wie hier woont, geen telling.

Sterk eenzaam

11,1%

3,1 pp
lager dan in Utrecht
14,2%
2,5 pp
lager dan in Nederland
13,6%
18–64 jaar
11,3%
3,2 pp lager dan in Utrecht 14,5%
65+ jaar
8,7%
3,3 pp lager dan in Utrecht 12,0%

Schatting van het RIVM op basis van wie hier woont, geen telling.

Regie over het eigen leven

91,4%

2,7 pp
hoger dan in Utrecht
88,7%
3,8 pp
hoger dan in Nederland
87,6%
18–64 jaar
91,6%
2,2 pp hoger dan in Utrecht 89,4%
65+ jaar
89,0%
5,1 pp hoger dan in Utrecht 83,9%

Schatting van het RIVM op basis van wie hier woont, geen telling.

Zorg bij dit adres

Hemelsbrede afstand tot de dichtstbijzijnde, en hoeveel er binnen bereik liggen. Geen oordeel.

Huisarts

Huisartsenpraktijk Janskerkhof

10 binnen 1 km

153 m

Apotheek

Service Apotheek Koert Binnenstad

4 binnen 1 km

551 m

Tandarts

Studentist

6 binnen 1 km

32 m

Fysiotherapeut

FysioDomstad

6 binnen 1 km

501 m

Ziekenhuis

Stadskliniek Utrecht

7 binnen 5 km

912 m

Voorzieningen & scholen

Winkels, zorg en scholen dichtbij.

Hoe ver het is naar de dichtstbijzijnde supermarkt, huisarts, school en kinderdagverblijf, en hoeveel er vlakbij liggen. Hemelsbreed gemeten vanaf dit adres, volgens OpenStreetMap.

Langere balk = gunstiger dan elders in Nederland

Supermarkt

Boon's Dagmarkt

4 binnen 500 m

244 m

Huisarts

Huisartsenpraktijk Janskerkhof

1 binnen 500 m

153 m

School

Basisschool

205 m

ODBS Pieterskerkhof

3 binnen 500 m

Middelbare school

237 m

Globe College, brede school voor vmbo, basis, kader en theoretische leerweg

4 binnen 500 m

48 basisscholen en 19 middelbare scholen binnen 3 km — hemelsbreed

Kinderdagverblijf

Stichting Kinderdagverblijf De Poppenzolder

8 binnen 500 m

254 m

Speeltuin

4 binnen 500 m

geen oordeel

320 m

Treinstation

Utrecht Maliebaan

0 binnen 500 m

2 binnen 1 km

geen oordeel

742 m

Tram- of metrohalte

CS Centrumzijde

0 binnen 500 m

1 binnen 1 km

geen oordeel

796 m

Bushalte

Janskerkhof

6 binnen 500 m

geen oordeel

64 m

Tevreden met het groen

Aandachtspunt

55,2%

23,6 pp
lager dan in Utrecht
78,8%
28,9 pp
lager dan in Nederland
84,1%

Schatting van het RIVM op basis van wie hier woont, geen telling.

Het oordeel bij supermarkt, huisarts, basisschool, middelbare school en kinderdagverblijf vergelijkt de afstand vanaf dit adres met de gemiddelde afstand over de weg in alle Nederlandse buurten (CBS 2025; middelbare school: 2024). De hemelsbrede afstand is daarvoor omgerekend naar een afstand over de weg. Bij speeltuin, treinstation, tram- of metrohalte en bushalte staat geen oordeel: daarvoor wordt geen landelijke vergelijking gebruikt.

Voorzieningen binnen 3 km

Boodschappen

Zorg

Kinderen & onderwijs

Vervoer

Sport & groen

Eten & uitgaan

Diensten

Geteld wat in OpenStreetMap is ingetekend; een 0 kan ook betekenen dat niemand het heeft ingetekend. Scholen uit het DUO-register, kinderopvang uit het LRK. Bron: OpenStreetMap (extract 2026-09-13), DUO, LRK

Milieu

Waar dit adres kwetsbaar is.

Geluid wegverkeer (Lden)

Aandachtspunt

Rumoerig (58 dB)

Geluid alle bronnen (Lden)

Aandachtspunt

Rumoerig (58 dB)

Geluid wegverkeer (Lnight)

Neutraal

Gemiddeld geluidsniveau (50 dB)

Ernstige geluidhinder van wegverkeer

Neutraal

7,8%

1,4 pp
lager dan in Utrecht
9,2%
0,5 pp
vergelijkbaar met Nederland
7,3%

3,9% slaapt er slecht door (Utrecht 4,4%, Nederland 3,4%) · Schatting van het RIVM op basis van wie hier woont, geen telling.

Ernstige geluidhinder van treinen

0,8%

0,6 pp
vergelijkbaar met Utrecht
1,4%
0,2 pp
vergelijkbaar met Nederland
1,0%

0,3% slaapt er slecht door (Utrecht 0,7%, Nederland 0,5%) · Schatting van het RIVM op basis van wie hier woont, geen telling.

Ernstige geluidhinder van vliegtuigen

Neutraal

1,3%

0,8 pp
vergelijkbaar met Utrecht
2,1%
2,1 pp
lager dan in Nederland
3,4%

0,6% slaapt er slecht door (Utrecht 0,9%, Nederland 1,5%) · Schatting van het RIVM op basis van wie hier woont, geen telling.

Ernstige geluidhinder van windturbines

0,4%

0,0 pp
vergelijkbaar met Utrecht
0,4%
0,2 pp
vergelijkbaar met Nederland
0,6%

Schatting van het RIVM op basis van wie hier woont, geen telling.

Luchtkwaliteit: stikstofdioxide (NO2)

Pluspunt

Schone lucht (18,6 µg/m³)

Luchtkwaliteit: fijnstof (PM10)

Pluspunt

Schone lucht (16,8 µg/m³)

Luchtkwaliteit: fijnstof (PM2,5)

Pluspunt

Schone lucht (10,0 µg/m³)

Kans op overstroming

Pluspunt

Overstroomt niet

Verkoeling binnen bij hitte

Aandachtspunt

27,9%

13,2 pp
lager dan in Utrecht
41,1%
29,4 pp
lager dan in Nederland
57,3%

Schatting van het RIVM op basis van wie hier woont, geen telling.

Verkoeling buiten bij hitte

Aandachtspunt

28,1%

11,5 pp
lager dan in Utrecht
39,6%
28,3 pp
lager dan in Nederland
56,4%

Schatting van het RIVM op basis van wie hier woont, geen telling.

Bodemdaling

Weinig tot geen bodembeweging (−1,1 mm/jaar)

Aandachtspunt houten paalfundering

Bouwjaar 1450, in stedelijk gebied waar de landelijke bodemkaart geen betrouwbare indeling kan maken (mogelijk kwetsbaar): woningen van voor 1970 hebben soms een houten paalfundering. Check of de gemeente een eigen, preciezere funderingskaart publiceert, en laat de fundering meenemen in een bouwkundige keuring. Als vervanging van de fundering nodig blijkt, ligt de indicatieve kostenbandbreedte doorgaans tussen de € 60.000 en € 120.000 per woning (afhankelijk van omvang en hersteltechniek) — dit is GEEN kostenraming voor deze specifieke woning.

Bouwplannen

Wat er in de buurt gebouwd wordt.

Aanvragen, besluiten en meldingen over bouwen, slopen en kappen rond dit adres.

Bouwactiviteit in de buurt

327vergunningen en meldingen gepubliceerd binnen 500 m, afgelopen 6 maanden
  • 236 bouwactiviteit
  • 17 verhuur en horeca
  • 74 zonder omschrijving

Open de kaart hieronder om te zien waar. Die opent in een pop-upvenster.

De 327 bekendmakingen binnen 500 meter van dit adres komen uit officielebekendmakingen.nl (KOOP) en zijn dezelfde meldingen als in de rij 'recente meldingen' hierboven. Bij 74 ervan vermeldt de gemeente alleen de vergunningsoort en het adres, niet wat er gebeurt.

Bron: Rijksoverheid: Officiele bekendmakingen (repository.overheid.nl/sru)

Bronnen

Waar dit rapport vandaan komt.